75. Yıl Mah. Emko Sanayi Sitesi A2 Blok No:1/2/3 Eskişehir
eskişehir computest
eskişehir computest merkezi
eskişehir oto ekspertiz computest
Araçlar hayatımızda büyük bir yer edinmiş durumdadır. Kimimiz için araçlarımız ekmek paramız anlamına gelmekte, kimimiz için ise ev ihtiyaçlarının başında gelmektedir. Fiyat bakımından ülkemiz araç alımına çok müsait bur ülke durumunda değildir. Bugün bir Avrupa ülkesinde araç alım kolaylığı ile bizim ülkemizdeki durum birbirinden çok uzaktadır. Avrupa ülkelerinden birisinde yaşamakta olan bir kişi bizim aldığımız araç fiyatlarının nerede ise yarısına denk gelecek fiyatlara araç almaktadır. Bizim ülkemizde araç yapımının olmaması ve vergilerin çok yüksek olması sebebi ile bu imkan bizim için şuan çok uzaktır.

Dikkatli Araç Alınması

Ülkemizde ki araç fiyatlarının çok yüksek olması insanları 0 araç alımından ziyade 2. El olarak araç alımına yönlendirmektedir. Bu yönlendirmenin neticesinde bazı dikkat edilmesi gereken durumlar meydana gelir. Alacağımız aracın neresinde ne gibi kusurlar olup olmadığı, kilometresi ile oynanıp oynanmadığının tespit edilmesi gerekmektedir. Ülkemizde araç alımının zor olması sebebi ile bu duruma daha fazla dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü ülkemiz ekonomik şartlarına göre bu konunun telafisi çok mümkün olmamaktadır.

Araç alımından önce satıcı ile bir araya gelerek araç ile ilgili çeşitli işlemlerin yapılması her iki taraf açısından da yararlı olacaktır. Bu işlemlerin başında ekspertiz denilen işlem gelmektedir. Eskişehir içerisinde araç alacak kişilerin mutlak suret ile Eskişehir oto ekspertiz hizmeti almak sureti ile alacağı araç ile ilgili detaylı olarak bilgi sahibi olması gerekmektedir. Bunun aksi durumda aracında daha sonradan meydana çıkacak olan arıza ve aksaklıklar çok can yakıcı olabilir. eskisehiraracekspertiz.com sitesinden de kontrol edilmek sureti ile Eskişehir computest hizmeti alınması veya bu konu ile ilgili çeşitli bilgilerin edinilmesi sağlanabilir.

Boya Ve Benzeri Kusurlar

Son zamanlarda küçük yada büyük birçok trafik kazası meydana gelmektedir, bu kazaların sonucunda araçlar satılmaktadır. Bazı iyi niyetli satıcılar bu kazalar neticesinde araçlarında meydana gelen kusurları taliplilerine açıklarken, bazıları ise bunu açıklamak yerine saklamaktadır. Bunun tespiti Eskişehir computest hizmeti ile mümkün olmaktadır. Bu hizmetin alınması ile alınacak olan aracın her türlü kaza ve boya işlemleri alınan rapor içerisinde belirtilmektedir. Bu hizmet sayesinde kötü niyetli satıcıların eline düşmekten vatandaşlar kurtulmuş olur.

Eskişehir computest hizmeti eskisehiraracekspertiz.com sitesinde ayrıntılı olarak belirtilmektedir. Bu site aracılığı ile Eskişehir içerisinde hizmet vermekte olan en iyi Eskişehir oto ekspertiz hizmeti firma ile temas kurulması mümkün olacaktır. Bu hizmetin fiyatları ve ayrıntıları bu site içerisinde bu konuda acemi olanların dahi anlayabileceği bir dille anlatılmıştır. Eskişehir computest hizmeti alınacak hizmet doğrultusunda fiyatlandırılmaktadır. Kişilerin araçlarına ve baktıracağı standartlara göre belirli fiyat tarifeleri üzerinden fiyatlandırılma yapılmaktadır. Bu hizmet alanında Eskişehir içerisinde en kaliteli ve en uygun fiyatlara bu hizmet sunulmaktadır. Bu anlamda oldukça iddialıdır.

eskişehir 4×2 ve 4×4  computest
eskişehir computest

Eskişehir Computest firması kurulduğu tarihten bu yana verdiği sayısız araç ekspertiz raporları ile Eskişehir’in en güvenilir ve tercih edilir araç ekspertiz firmalarındandır. Güler yüzlü ve tecrübeli çalışanları aynı zamanda otomobil sektörünün tüm bileşenlerinden haberdar ve ikinci el araç alım satım piyasasının ticari kökenli hedeflerini en iyi bilen kişilerden oluşmaktadır.

Eskişehir computest firması olarak yılları aşkın tecrübe ve birikimin verdiği avantajla müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamakta ve tüm araştırma inceleme faaliyetlerini yasalara uygun olarak, hem kısa sürede hem de en ideal şekilde gerçekleştirmektedir.

  • Motor Mekanik Kontroller
  • Boya Kaporta Kontroller
  • Fren Süspansiyon Test
  • Yanal Kayma Test
  • Dyno Motor Performans
  • Airbag Kontrolleri
  • Conta Yanık Testleri
  • Lift Araç Altı Kontrolleri

Benzer Gönderiler