75. Yıl Mah. Emko Sanayi Sitesi A2 Blok No:1/2/3 Eskişehir
eskişehir odunpazarı ekspertiz
Odunpazarı/eskişehir Oto Ekspertiz Bayileri

2. el araç almaya karar verenler, satın almaya karar verdikleri araçların ustalar tarafından detaylıca incelenmesini ve rapor verilmesini istemektedir. Aracın geçmişte yaptığı kazalar, değişen parçaları ve mekanik aksamında bozulan yerler Eskişehir oto ekspertiz ile ortaya çıkmaktadır. Ekspertiz işlemi sona erdiğinde alıcı ve satıcıya bilgi sunumu ile birlikte yazılı rapor da verilmektedir.

Ekspertiz yapılmayan araçları satın alan alıcılar, ileride problem yaşamaktadır. Kazasız olduğu ve tüm bakımların yapıldığı söylenen araçlar, Eskişehir oto ekspertiz sayesinde öyle olmadığı anlaşılmaktadır. Piyasada araçlarını satmak isteyen satıcılar, ”bayandan az kullanılmış” gibi kelimeler ile araçlarının kazasız olduğunu öne sürerek alıcıları kandırmaya çalışmaktadır. Aracın hasarsız olduğunu anlamak için mutlaka bir oto ekspertiz gereklidir.

Eskişehir Oto Ekspertiz Genel Kontrol

Türlü hilelerle aracını satmaya çalışanların hilelerinin anlaşılması için Eskişehir oto ekspertiz en güvenilir adrestir. Genel kontrol yapılmadan önce araç lifte kaldırılmaktadır. Bilirkişiler aracın alt kısmını incelemekte ve herhangi bir darbeye maruz kalıp kalmadığı anlaşılmaktadır. Aracın egzoz ve yağ kaçakları da tespit edilmekte olup ileride oluşabilecek sorunlar raporlanmaktadır.

Alıcılar, satın alacakları araçlar ile ilgili anormal durumları önceden anlamak için Eskişehir araç ekspertiz tercih etmektedir. En son çıkan teknoloji ile araçlar uzman ekibimiz tarafından incelenmekte ve araçla ilgili anormal durumlar net olarak ortaya konulmaktadır. Satın alınacak olan 2. el araçların çoğunda değişmiş parçalar ve boya durumu yaşanmaktadır.

Eskişehir Oto Ekspertiz Raporu

Satın alacakları araçlar hakkında genel bir bilgiye sahip olmak isteyenler, firmamızdan randevu almakta veya aracı genel anlamda kontrol ettirmek için Eskişehir araç ekspertiz gelmektedir. Detaylı bir oto ekspertiz işleminden sonra araçla ilgili en ufak bilgiye kadar rapor şeklinde verilmektedir. Alıcılar, satın alacakları araçların kaza geçmişlerini ve mevcut bilgilerini öğrenmektedir.

Kontroller bilgisayar ortamında gerçekleştirilmekte olup test için birçok cihaz bağlanmaktadır. Test sürecinin adım adım işlemesi için önce araçlar motor testine alınır ve aracın yıpranma payı öğrenilir. Teknik ustalarımız boya, kaporta ve değişen parçalar olup olmadığını kontrol etmektedir. Aynı ustalar, tüm testleri yapmakta ve rapor hazırlamaktadır.

eskişehir odunpazarı ekspertiz merkezi experix eskişehir oto ekspertiz

Eskişehir Oto Ekspertiz Avantajları

Herkesin arabadan anlamadığı düşünüldüğünde Eskişehir oto ekspertiz daha önemli hale gelmektedir. Alım satım sırasında alıcıların mağdur olmasının önüne geçen oto ekspertiz, alıcı ve satıcıya aynı mesafede durmaktadır. İkinci el araçların sıfır araçlara oranla maliyeti daha azdır ama araç hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için oto ekspertiz şarttır.

Almak istediği ikinci el araçla ilgili kafası karışık olanlar, gözle kontrol etmenin yeterli olmadığını bilmekte ve firmamıza gelmektedir. Araç hakkında görünen veya görünmeyen kazalar hakkında net bilgilerin verildiği oto ekspertiz, alıcıya güven vermektedir. Satın alınacak ikinci el aracın uzun yıllar güvenle kullanılabilmesi için oto ekspertiz yaptırmak oldukça önemlidir. Ekspertiz raporunu elinde tutan alıcı, beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşmamaktadır.

Benzer Gönderiler